Initial ketting witgoud

Letter

2e Letter

3e Letter

4e Letter

Lengte ketting

Materiaal

508,00
  • Persoonlijk gegraveerd in eigen atelier

  • Hoge kwaliteit

  • Professioneel advies

  • Voor elke bijzondere gelegenheid

Beschrijving

Draag elke dag een persoonlijk detail met deze elegante witgouden initiaal ketting van het trendy merk Minioro. Dankzij het verfijnde en tijdloze ontwerp past deze ketting moeiteloos bij elke outfit — subtiel, stijlvol en perfect om solo te dragen of te combineren met andere sieraden. Een prachtig cadeau voor een geliefde, beste vriendin of gewoon voor jezelf als blijvende herinnering aan een bijzonder moment.

De hanger is verkrijgbaar in een letter of symbool naar keuze en vervaardigd uit 14 karaat massief witgoud. De voorzijde heeft een luxueuze hoogglans afwerking, terwijl de zijkanten en achterzijde subtiel gematteerd zijn voor een stijlvol contrast. De hanger heeft een formaat van 5,5 mm en een dikte van 2,5 mm. Wil je het extra persoonlijk maken? Combineer tot wel 4 letters en/of symbolen in één unieke ketting.

De initiaalhanger wordt geleverd met een bijpassende witgouden ankerketting, verkrijgbaar in een dikte van 0,8 mm of 1,2 mm. Dankzij de verstelbare lengte van 41, 43 en 45 cm draag je de ketting altijd op de perfecte hoogte.

Alternatieve artikelen voor Initial ketting witgoud